Reference

Výsledky LPG

Lipomassage

Klientka 43 let, 10 ošetření, 35 minut 2× týdně

Požadavek: odstranit všechny odolné tukové polštáře – problémové partie bříška, odstranit příznaky celulitidy a zpevnit pokožku

Výsledek: postava je štíhlejší a vytvarovaná, pokožka vyhlazená a zpevněná, urychlení lipolýzy o 50 %

 

Lipomassage

Klientka 40 let

Požadavek: zpevnění zadečku, odstranění horizontálního „špíčku“ pod hýžděmi

Výsledek: anti-aging vyhlazení pokožky, změna struktury – zahuštění podkožní pojivové tkáně, obnovení produkce kolagenu a elastinu ve fibroblastech; zvednutí a vyhlazení zadečku

 

Lipomassage

Klientka 57 let, smíšený typ, 15 ošetření, 35 minut 2× týdně

Požadavek: důraz na břicho + komplexní ošetření zad, boků, hýždí a nohou

Výsledek: postava je štíhlejší a vytvarovaná, urychlení lipolýzy o 50 %, redukce tuků -9 kg, zeštíhlení v pase -6 cm

 
 

Další reference

Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh, který bude pro někoho z vás obyčejný, ale pro mě byl tento krok v mém životě naprosto zásadní.

Je mi 39 let. Jako každá žena se chci cítit s přibývajícími léty stále okouzlující dámou. Bohužel jsem v mém hektickém pracovním nasazení neměla tolik prostoru jen sama na sebe a to se podepsalo na mém vzhledu. Tělo začalo ochabovat a tloustnout, pleť pod vlivem stresu stárla rychleji a cítila jsem se často bez energie.

Způsobů tzv. omlazování kůže  jsem vyzkoušela už nesčetné množství, ale nikdy ne s extra viditelnými výsledky.

Až nyní jsem objevila "francouzský zázrak"  LPG LIPOMASSAGE, které byly pro mě už po prvním ošetření absolutní jedničkou. Kůže byla viditelně vypnutá, tělo odpočaté a promasírované.   A to vše za velmi krátký čas, který je pro mě stále tolik důležitý.

Z vlastní zkušenosti  můžu LPG ošetření vřele doporučit, konečně jsem objevila účinnou metodu péče o svoje tělo. Přístroj LPG mě přesvědčil, že i já můžu žít jako pravé Francouzky, které mají  tyto procedury zařazeny do svého normálního životního stylu. A se spojením kvalitní stravy potom vypadají tak úžasně i v pokročilém věku.

A víte co je skvělé ? Že si mojí proměny začalo všímat i okolí a můj manžel.

Teď už má i on LPG LIPOMASSAGE ošetření jako součást svého životního stylu :-) 

Eva (39 let), Břeclav

K paní Eliášové jsem přišla jako člověk sám se sebou nespokojený a nesebevědomý. Nyní odcházím plná života, radosti, sebevědomí a spokojenosti sama ze sebe. Stačí jen chtít. Za 23 dní se mi podařilo shodit 4,6 kg. Přes bříško 8,5 cm, pas 5,5 cm :-).

Paní Eliášová mě motivovala, tudíž již nehodlám svůj dosavadní životní styl měnit. Naopak chci nadále pokračovat,aby byly výsledky ještě lepší:-) Moc,moc vám děkuji! P.S. Dámy, slečny, pokud chcete něco se sebou dělat, neodkládejte to na zítřek. Jděte do toho! Stojí to za to a to doslova :-)

Bára (22 let), Hustopeče

Nad míru spokojena.Začala jsem s Body form kúrou, za dva měsíce 8 kg dolů. Mám dobrý pocit a budu pokračovat dále. Dík

Dana (38 let)

Jsem po třech týdnech o 3 kg lehčí. Mám o 8 cm méně v pase a o 4 cm méně přes boky. Ale hlavně se po dlouhé době cítím opravdu skvěle. Plná energie a VŠEM doporučuji kúru Body Form zkusit. Děkuji

Lenka (45 let)

Díky kúře, kterou jsem absolvovala u paní Eliášové, jsem nejen zhubla, ale jsem velice spokojená a překvapená. Za pět týdnů jsem dosáhla skvělých výsledků. Přestala jsem mít chuť na sladké a díky tomu se mi upravila i kvalita mé pleti. Všem vřele doporučuji a moc děkuji paní Eliášové, že mě motivovala a těším se na další spolupráci (udržovací kúry). Děkuji

Zdeňka (26 let), Hrušovany u Brna

Nad míru jsem spokojená. Zatím největší úbytek jak v centimetrech i na objemu, co jsem kdy měla. Ráda se budu vracet. Děkuji

Jitka (50 let)

Poslední roky jsem přibrala 5 kg a nedařilo se mi žádnými dietami ani cvičením zhubnout. Díky Body form kúře a radám paní Eliášové ohledně výživy, jsem viditelně zeštíhlela hlavně v problémových partiích a kila zmizela. Nevěřila bych tomu, kdybych to nevyzkoušela. Děkuji

Jana (39 let), Hustopeče

Absolvovala jsem u paní Eliášové kúru body form a zároveň měla konzultaci u paní Gazdíkové. Dostala jsem spoustu rad, jak si správně nastavit jídelníček, jak a co jíst. Začala jsem se také hýbat, ale váha se pohnula až po započetí Body form kúry.

Břicho se začalo zmenšovat, strie mizely a dokonce mi zmizel i břišní „převis“ po dvou těhotenstvích. Z kúry jsem nadšená, moc mi pomohla nastartovat hubnutí. Po dalším těhotenství se určitě vrátím :-). A výsledek 5 kg za 6 týdnů + vytvarovaná postava! Děkuji!

Zuzana (30 let), Kurdějov

Přišla jsem nešťastná, nespokojená sama se sebou. Nevěřila jsem v žádné zázraky, ale odcházím šťastná a více sebevědomá. Je to pro můj život jako „restart“. Body form od p. Eliášové, cenné rady a super přístup. Stálo to za to! Děkuji

Libuše (29 let), Hustopeče

Jsem velice spokojená s přístupem a milým jednáním paní Eliášové. A ještě spokojenější s výsledky. Pas -7 cm, váha -4 kg. Jsem moc moc spokojená!

Lucie (30 let), Hustopeče

Jsem velice spokojená jak s přístupem paní Eliášové, tak s výsledky. Za 1 měsíc jsem zhubla 5 kg a úbytek v cm: pas -5 cm, spodní břicho -11,5 cm, boky -7 cm, stehna -4cm. Děkuji

Petra (35 let), Velké Pavlovice

Nikdy jsem nebyla moc spokojená s tím, jak vypadám a po porodu syna se to ještě zhoršilo. Začít se sebou něco dělat mě přiměl až manželův vánoční večírek, jelikož je profesionální sportovec a já mu tam nechtěla dělat ostudu. Když jsem sem vstoupila, přivítala mě milá a usměvavá osůbka pí Eliášová. Po každé kúře jsem odcházela příjemně naladěná, odpočatá a hlavně odhodlaná pokračovat v tom, v čem jsem začala a to nejen díky výsledkům, kdy jsem zhubla 2 kg jen v tucích a v průměru od 2 do 4 cm na různých částech těla, ale i díky psychické pohodě a motivaci od pí Eliášové.

Tamara (31 let), Hustopeče

Nečekala som také skvelé výsledky. -2 kg, -3 cm v pase a boky. Som milo prekvapená, za čo ďakujem p. Radke. Je to úžasný človek.

Tony (37 let), Hustopeče

Jsem moc spokojená jak s výsledky, tak s profesionálním přístupem. Vřelé díky

Jarka (65 let), Velké Němčice

Absolvovala jsem 10 kúr, s výsledkem jsem nad míru spokojená. Paní Eliášové děkuji za cennné rady z oblasti výživy a za profesionální a příjemný přístup. Na jednotlivá setkání jsem se těšila a všem ženám vřele doporučuji. Budete se cítit líp!

Ilona (43 let), Hustopeče

Jsem s kúrou a hlavně výsledky velice spokojená. Ve spojení se správnou výživou a pohybem se dostaví rychle a zaručeně. Sama bych to určitě nezvládla, takže mohu doporučit! Body form je perfektní na celulitidu a paní Radka zase perfektní poradkyně, která vás naučí, jak dosáhnout svého cíle. Děkuji.

Renata (25 let), Hustopeče

S hubnutím jsem začala v listopadu 2010, podařilo se mi shodit nenásilnou formou za 6 měsíců 6 kg. Poté se hubnutí zastavilo. Paní Eliášová mi pomohla opět nastartovat hubnutí a v její péči jsem shodila dalších 4,5 kg za pouhý měsíc. Samozřejmě nic není zadarmo, takže abyste byly spokojeny s výsledkem, musíte přidat ruku k dílu – správnou stravou a pohybem.

Andrea (21 let), Hustopeče

Jsem nadšená a spokojená. Kúra nad míru splnila mé očekávání. Musím přiznat, že jsem měla zpočátku pochyby. Myslela jsem si, že to nezvládnu. Není to těžké, doporučuji všem – běžte do toho.

Ivona (37 let), Hustopeče

Kúra super a paní Eliášová je člověk opravdu na správném místě!

Bára (20 let), Hustopeče

S kúrou jsem byla velice spokojená a paní Eliášové velmi děkuji.

Lenka (31 let), Hustopeče

Po několikátém snažení, vidím výsledky. Není to jen o Body form kúře, ale také o správné výživě. Nebojte se a jděte do toho. Výsledky se určitě dostaví.

Jitka (39 let), Hustopeče

Je to super, moc jsem zpočátku nevěřila, ale výsledek překvapil a budu pokračovat udržovacími kúrami. Doporučuji všem.

Lenka (37 let), Hustopeče

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru