Výživové doplňky

INCA COLLAGEN

Je nejkoncentrovanější kolagen na trhu za exklusivní cenu v LA CHIC !!!

Inca Collagen je unikátní výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského BIO-AKTIVNÍHO KOLAGENU bez přísad. Inca Collagen je vyjímečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeń výživy.

 

O kolagenu

Kolagen je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny (trojspirála), která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin a je základní bílkovinou všech pojivových tkání. Tvoří 30% celkové hmoty lidských bílkovin a až 75% pokožky. Úlohou kolagenu je zejména udržovat pružnost pokožky a minimalizovat vznik vrásek.

Od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5%, po 40. roku se netvoří už vůbec, proto je jeho doplňování potřebné a vhodné pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek. Kolagen je mimo pokožku důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivového vaziva a šlach.

Proč BIO – AKTIVNÍ kolagen?

Bio-Aktivní kolagen představuje jeden z největších vynálezů světové biochemie. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité spirály, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů.

BIO-AKTIVNÍ kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu. Zpracovává se tak, aby byla zachována jeho biologická hodnota – tzv. studenou technologií.

Touto technologií je vylisován vysoce kvalitní kolagen, který je ŽIVÝ. Obsahuje 3 druhy kolagenu a množství peptidů pro kosti, klouby, šlachy a kůži.

 

Akční nabídka pro klienty La chic

INCA COLLAGEN 30*3g ( balení na 1.měsíc)  1 260 kč 
Má výhodnou formu, protože prášek je snadno rozpustný v tekutině, kterou je možno bez problému vypít.
Zakoupit můžete přímo u nás ve studiu nebo na e-shopu www.incacollagen.cz 

 

 

MINCEUR EXPRESS  J14 LPG14 – DAY EXPRESS SLIMMING CONCENTRATE

 

14 denní LPG koncentrát 3v1

Představujeme vám 14 denní LPG KONCENTRÁT PRO EXTRA RYCHLÉ HUBNUTÍ: spalování tuků, odvodnění a detoxikaci. Výsledkem je štíhlá postava, podpora vyhlazení celulitidy a obnova vaší energie.

Pro koho?

Pro ženy a muže, kteří chtějí rychlé spalování tuků, zdokonalit své tělo tím, že změní uložený tuk na energii.

 

Účinné látky

  • Černý rybíz – diuretikum (podpora odvodňování a stimulace hubnutí)
  • Výtažek z jasanu – podpora hubnutí, protizánětlivé účinky, řeší i zadržování vody a problémy s otoky
  • Cola – působí na svaly, proti únavě, na zvýšení pozornosti, omezuje ospalost, stimuluje centrální nervovou soustavu a mozkovou činnost, hubnutí, diuretikum
  • Černý bez – detoxikace organismu, hubnutí, močopudné vlasnosti, odstranění toxinů a vody z těla
  • Zelený čaj – diuretikum a lipolytikum (eliminace tuku), stimulace termogeneze (energetický výdej organismu), antioxidační účinky
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru