Profesionální ultrazvuk

Moderní bezbolestná technologie

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti a vyčistí až 80% pórů bez podráždění pleti, zarudnutí a zanesení infekce. Vyrovnává PH pokožky, má sterilizační vlastnosti a pomáhá eliminovat růst bakterií.

Jak to funguje?

Ultrazvuková špachtle čistí pleť pomocí vysokofrekvenčních elektromagnetických vln, které generuje.

Pro koho je ošetření vhodné

Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každého, ať už ho trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá nebo zašedlá pleť. Zlepšuje a urychluje metabolismus v kapilárách s cílem snížit zarudnutí pokožky. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je krásně rozjasněná a dobře prokrvená.

Hlavní účinky ultrazvukové špachtle

  • Vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži.
  • Sníží tvorbu melaninu a tím vybělí pokožku.
  • Vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled.
  • Zlepší krevní oběh a zvýší lymfatický metabolismus.
  • Dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu.
  • Urychlí vstřebávání výživných látek aplikovaných na pleť.

Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti -­ působí zdravějším a zářivějším dojmem. Předností ošetření je také prevence proti akné.

Jak to probíhá

Tato metoda se používá v rámci kosmetického ošetření nebo i samostatně. Pleť je v průběhu ošetření dokonale zvlhčována – tonikem nebo speciálním gelem.

Ceník

Základní péče 30 min
odlíčení, ultrazvuková špachtle, adstringentní sérum, maska dle typu pleti

550 Kč

Relax balíček 60 min
odlíčení, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava a barvení obočí, depilace teplým voskem, maska dle typu pleti, masáž, závěrečný krém

950 Kč

Premium balíček 90 min
odlíčení, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava a barvení obočí, depilace teplým voskem, zapracování séra a masky, masáž obličeje i dekoltu, závěrečný krém

1250 Kč

La chic balíček 120 min
odlíčení, enzymový peeling, 2 druhy masek na změkčení pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, depilace teplým voskem, zapracování aktivních sér a ampulek, barvení obočí, maska, masáž obličeje i dekoltu, závěrečný krém

1650 Kč
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru