Můj příběh

Radka Eliášová

 

Radka Eliášová

Majitelka studia / Body form expert / LPG terapeut

„Krása pro mě znamená být v harmonii sama se sebou a se svým okolím.“

Moje cesta začala absolvováním kurzu masér pro sportovní a rekondiční masáže. Poté jsem aktivně spolupracovala se sportovními kluby a tato práce se současně stala i mým koníčkem. Po absolvování dalších nádstavbových kurzů se můj zájem začal stále více přesouvat do oblasti Body form (formování a modelace postavy s využitím speciálních masážních technik a přístrojů).

Pomáhám lidem dosáhnout jejich cílů

Snažím se být svým klientům pomyslným "vnitřním zrcadlem a urychlovačem změn." Mojí nejsilnější stránkou je aktivátor a motivátor. Každý z nás je originál a každý má jiné potřeby, touhy a cíle. Pomáhám lidem dosáhnout jejich cílů, týkajích se vzhledu. Spolupracuji s fitness a kondičními trenéry.
 

Mé zájmy

Zajímám se také o psychosomatické aspekty obezity a nadváhy. Praktikuji filozofii životního stylu wellness, který je založený na harmonickém rozvoji tělesného a duševního potenciálu člověka. Tzn. přistupovat ke svému tělu jako k chrámu naší duše. Mým zájmem je také shromaždovat informace z nejrůznějších oborů, skládat je do výsledného obrazu a uvádět do praxe. S tím souvisí i doplnění kvalifikace o výživové poradenství a koučink. Mám ráda atmosféru půlmaratonů, kterých se aktivně účastním. 

 

První studio

První studio R-­Energy (2006) vzniklo v malé místnosti suterénu rodinného domku. Bylo pomyslnou "laboratoří", ve které jsem hledala odpověď na otázky: Jak ovlivnit a výrazně zpomalit přirozený proces stárnutí. Jak si udržet po celý život štíhlou a zpevněnou postavu. Jak ji získat zpět po úrazu, nemocích, u žen po porodu atd.. Jak podpořit v dnešní uspěchané době vitalitu, zdraví, energii a plně využít svůj lidský potenciál. Toto hledání mě provedlo desítkami knih, návštěvou tematických veletrhů a odborných přednášek, které i nadále doplňuji. Vytvořila jsem mix body form kúr s využitím efektivních přístrojů. Tyto kúry byly každému klientovi „šity přímo na míru“. Mile mě, od prvního dne podnikání, překvapil velký zájem o moje služby.

 

Mazaná kočka

V roce 2011 jsem založila bodyform studio Mazaná kočka, které splňovalo svojí vybaveností a péčí o klienty všechny parametry moderního, nadstandardního studia s komplexními službami. V průběhu podnikání jsem šíři služeb doplnila o další přístroje. Jejich výběr a kombinaci vždy konzultuji s těmi nejlepšími v oboru. Klíčové pro mě bylo setkání s MUDr. Romanem Šmuclerem CSc., který mě přivedl na cestu patentované metody Endermologie – LPG Lipomassage. Ověřila jsem si skvělou účinnost této metody se základní řadou přístroje Cellu M6.

 

La Chic

Projekt La Chic (francouzsky Elegantní) 2016 ­ když si uvědomíte,že vaše práce je zároveň vaším posláním. Nastal čas posunout se do vyššího levelu. Francouzské lipomassage mi doslova změnily život. Filozofie firmy LPG Systems France, naprosto souzní s tou mojí. Vyznává komplexnost v přístupu k našemu tělu i sobě samým. Protože to jak vypadáme, je odrazem toho, jak se cítíme. Našeho životního stylu. A proto už nehledám­ objevila jsem účinnou metodu bezpečné krásy, zdraví a anti-­agingu. Těší mě, že studio La chic jako jedno z prvních v ČR a SR nabízí svým klientům terapii přístrojem světově unikátní metody Endermologie. Přístroj Cellu M6 Integral 2 osobně považuji za špičku toho, co se v oblasti body formu a anti­-agingu dosud událo. Je to prostě Francouz, na kterého se vyplatí udělat si ve svém nabitém diáři chvilku času.

 

Cerifikáty

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru