Péče o obličej

Endermolift

Endermolift

Skutečný anti-aging. Endermolift je přirozený lifting obličeje, bez bolestivé operace. Jedná se o technologii speciálně vyvinutou k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu.

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze

Nová přístrojová metoda dermabraze je mechanické obroušení vrchní vrstvy kůže – mechanický peeling obličeje. Jde o efektivní, bezbolestné, neinvazivní omlazení pleti a čištění pokožky. Odstraní poškozenou tkáň, skvrnky, vrásky, jizvičky po akné i nežádoucí pigmentaci kůže. Dále také čistí a redukuje rozšířené póry a zmírňuje produkci kožního mazu.

Profesionální ultrazvuk

Profesionální ultrazvuk

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti a vyčistí až 80% pórů bez podráždění pleti, zarudnutí a zanesení infekce. Vyrovnává PH pokožky, má sterilizační vlastnosti a pomáhá eliminovat růst bakterií.

Kosmetika

Kosmetika

Syn Care - Dotyk medicíny v kosmetické péči
Značka SynCare přináší na trh profesionální dermo a bio přípravky na hranici lékařské a estetické péče. LPG kosmetika 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru