WONDER

WONDER – zcela NOVÁ A REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE pro ZPEVNĚNÍ POSTAVY

Wonder je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity.

A co to v překladu znamená? Revoluční technologie Wonder umožňuje odstraňovat přebytečný tuk a zároveň vybudovat pevné svaly během několika sezení. Jedno ošetření nahradí 3-5 hodinový intenzivní svalový trénink v posilovně. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity.

Tuto převratnou technologii využívají již několik let vrcholoví sportovci a reprezentanti ve více než 60 zemích světa, pro dosazení lepších výsledků v rekordním čase. Wonder působí současně na hýždě, břicho, nohy a paže a zvyšuje sílu celého těla a také vytrvalost a rovnováhu. Nyní je tento zázrak dostupný i pro vás.

Od roku 2020 je jedním z nejžádanějších ošetření lifting a zvednutí hýždí.

Wonder však cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla.

 

Jen 25 minut

Remodelace těla

Redukce váhy

Nárůst svalů

Jak Wonder funguje?

Wonder způsobuje tisíce silných a hlubokých svalových kontrakcí pomocí elektromagnetických a elektrických impulsů. Zní to složitě? Je to velmi jednoduché.

Impulsy jsou generovány estetickým zařízením a vedeny přes elektromagnetické panely a senzory na povrch kůže nad svaly, které mají být stimulovány. Impulsy způsobují stažení svalů, takže výsledek je podobný skutečnému pohybu a pravidelným svalovým kontrakcím.

Ošetření za pomoci elektromagnetické a elektrické stimulace svalů přístrojem Wonder je založeno na napodobování signálů, které náš mozek vysílá do svalů. Při tradičním fyzickém cvičení mozek vysílá impulsy, stimuluje svaly, které jsou již schopné kontrahovat. Svaly s méně vyvinutým spojením s mozkem se však nestahují ani nevyvíjejí tak rychle.

 

Pevné nohy

Ploché břicho

Vyrýsované svaly

Zvednuté hýždě

Výhody elektromagnetické stimulace svalů

Zvýšení podílu svalové tkáně

Několik klinických studií ukazuje, že svalová hmota po 4 sezeních Wonder vzroste v průměru o 16 %. Tkáň se zpevňuje zejména u netrénovaných lidí.

Zvýšená síla

Regenerace svalových vláken způsobuje zlepšení jejich kvality i kvantity. Postupný nárůst povrchových i hlubokých svalů bez rizika zranění a vysoké intenzity zvyšuje svalovou sílu.

Zvýšená odolnost

Funkční magnetická stimulace Wonder zvyšuje odolnost zapojených svalů. Zlepšuje kardiovaskulární účinnost a rychlost zotavení.

Zlepšení účinnosti metabolismu

Radikální svalová námaha spouští kalorický výdej a tělo přehodnocuje energetické priority.

Svalová rehabilitace

Použití Wonder se velmi osvědčilo při léčbě pánevního dna, ochabnutí svalstva a procesech ztráty svalové tkáně. Uvolňuje napětí ve svalech, stejně jako kontraktury a uzliny.

Zvýšená vaskularita

Elektromagnetická svalová stimulace způsobuje dilataci krevních cév, zvyšuje prokrvení a usnadňuje zásobování svalových vláken kyslíkem a živinami. Wonder napíná pokožku a zlepšuje její vzhled.

Redukce onemocnění pohybového aparátu

V případech mírné nebo středně těžké skoliózy byl proces abnormálního zakřivení páteře zastaven nebo zpomalen stimulací zádových svalů.

Redukce tělesného tuku

Ošetření Wonder pomáhá výrazně snížit hmotnost a zejména množství tělesného tuku. Zároveň dochází k nárůstu svalové hmoty. Zmenšuje obvod pasu, boků a stehen. Vše je doprovázeno nárůstem a větší stabilitou hýžďových svalů.

Naprosto bezpečné

Vše je bez rizik a komplikací. Výkonná funkční magnetická stimulace přístrojem Wonder způsobuje pouze bolest svalů několik dní po ošetření a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení.

Galerie před a po:

Účinky ošetření pomocí Wonder

Zpevnění pánevního dna

Eliminace celulitidy a strií

Zpevnění paží

Snížení objemu

Wonder také pomáhá při vyhlazení pokožky. Celulitida, strie nebo povislá kůže jsou viditelně redukovány díky velkému zvýšení vaskularizace pojivové tkáně. Díky němu ztrácíte nahromaděný tuk radikálním budováním svalů. Zvyšuje spotřebu kalorií a podporuje rychlou ztrátu tuku. Na rozdíl od běžného cvičení začnete vidět výsledky již za 2 až 4 týdny. Kromě estetického efektu je významný také efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

Jak často?

Ideálně 1- 2* týdně, záleží na celkovém životním stylu (rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními 48h a více)

Pro koho?

Přístroj je vhodný pro všechny typy postav. Zásadní kontraindikace jsou: těhotenství, šestinedělí, kojení, poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátor a další přístroje včetně kovových implantátů v těle, epilepsie a další neurologické poruchy, diabetes, věk pod 18let.

Doporučení před stimulací:

  • 6 – 8 hodin před stimulací vypijte alespoň litr vody.
  • Těsně před sezením nejezte. Odstup od jídla by měl být minimálně 2 hodiny.
  • V případě zdravotních problémů se před sezením obraťte na svého lékaře.
  • 24h před stimulací a 24h po ní se zdržte jiných silově namáhavých fyzických cvičení (aerobní trénink- běh, rychlá chůze, plavání… je přirozenou součástí zdravého životního stylu a je tudíž v pořádku)

Doporučení po stimulaci:

  • Bezprostředně po stimulaci se doporučuje vysoký příjem bílkovin, který napomáhá rychlé regeneraci a rozvoji svalů (např.proteinový koktejl).
  • Svaly po stimulaci potřebují obnovit svalová vlákna, regenerovat tkáń, takže potřebují více vstřebávat živiny.
  • Po dosažení nejlepších výsledků byste měli zvážit následující doporučení: snížit nebo přerušit příjem alkoholu, přijímat více bílkovin, vitaminů a minerálů, které pomáhají tělu vyživovat svalovou hmotu.
  • Snížit spotřebu jednoduchých cukrů.
  • Podpořit vylučování toxinů a přirozenou lymfatickou drenáž aerobní fyzickou aktivitou.

Ceník 

Jedno ošetření 2 900 Kč (v ceně zapůjčení Wonder obleku)
Osobní oblek Wonder 1 000 Kč
Základní balíček - 8 ošetření 19 900 Kč ( Wonder oblek v ceně, měření +5 min ošetření navíc v každém sezení)
Nyní mimořádná AKCE: 8 + 2 ošetření 15 990 Kč (permanentka pouze pro klienty po základním balíčku)

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Možnost platby formou splátek - po osobní domluvě.

Obchodní podmínky: ošetření může být stornováno nejpozději 24h předem, jinak propadá bez možnosti náhrady.

Veškeré předplacené balíčky služeb musí být čerpány do 6 měsíců od zakoupení.

Soubory ke stažení

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat na čísle +420 723 107 236 nebo +420 735 753 442, e-mailu info@lachic.cz nebo nám zaslat zprávu pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

 

Nahoru